GÜCÜ ANINDA HİSSEDİN

Eclipse Cross’un 1.5L Direkt Enjeksiyonlu Turboşarjlı Benzinli Motoru ile her viteste gücü ve hızı, anında hissetmeye hazır olun.

KONFORUN TADINI ÇIKAR

Dinamik Sürüş Keyfi

Yeni Space Star’ın koltuğuna otur ve konforlu bir sürüş deneyimine hazırlan! Yalın tasarımı, geniş iç hacmi, mükemmel görüş açısı, yüksek kaliteli trimleri ve yükseklik ayarlı sürücü koltuğuyla yeni Space Star, çok daha konforlu.

Daha Fazla Güç ve Daha Fazla Ekonomi

Gücü Kontrol Altına Alan Bir Yardımcı

1.5L Direkt Enjeksiyonlu Turboşarjlı Benzinli Motor

Verimlilik için küçültülen turboşarj destekli güçlü motoru ile düşük ve orta devir aralığında hızlanmayı anında hissedersiniz.

Yepyeni Bir Deneyim

Stil Sağlamlıkla Buluşuyor

Eclipse Cross’un sürüş keyfi; kaliteli malzemesi ve sağlam işçiliği ile araç içindeki her yolcuya ulaşır. Rahat koltuklar ve geniş diz mesafesi, en uzun yolculuklarda bile konforlu hissetmenizi sağlayacak.

Firmamız, Mitsubishi Motors markasının satış, pazarlama, servis ve yedek parça faaliyetlerini yürüten Konya’daki yetkili satıcısıdır. Mitsubishi Motors markasının sıfır araç satış, servis, yedek parça sağlayıcısı ve ikinci el araç satış faaliyetlerini sürdürmekteyiz. Yanı sıra tüm marka ve model araçlara servis, yedek parça, bakım onarım hizmetleri vermekteyiz.
Tüm Hakları Saklıdır. Zebra Medya