Teknik Servis

Kaporta

Hasarlı aracınız, Car-O-Liner şasi doğrulama ve ölçümleme makinası ile fabrikasyon değerlerinde onarılır. Nasıl mı?

MARK-6

Hasarlı araç, dünyanın en gelişmiş şase tezgâhı Car-O-Liner MARK-6’ya, araç üreticisinin önerdiği uygun noktalardan bağlanarak sabitlenir ve üretici prosedürlerine göre çektirme yapılır.

Car-O-Tronic

Bilgisayarlı şase ölçme sistemidir. Hasarlı araç, MARK-6 tezgâhında düzeltilmesi esnasında Car-O-Liner Car-O-Tronic bilgisayarlı ölçüm ile birlikte, araç üreticisinin belirlediği ölçülere göre, hasardan önceki orijinal şekline getirilir.

Daha önceden içerisine yüklenmiş 14.500’den fazla araç verisi olan ve her gün güncellenen Car-O-Tronic elektronik ölçümleme cihazı ile aracın hasarlı bölgeleri ölçülür.

3 Boyutlu Gözlem

Deformasyona uğrayan kısımlar, 3 boyutlu olarak bilgisayar ortamında gözlenir ve saniyeler içinde sapmalar tespit edilir.

Aracınızın Orijinalliğini Koruyoruz.

Firmamız, Mitsubishi Motors markasının satış, pazarlama, servis ve yedek parça faaliyetlerini yürüten Konya’daki yetkili satıcısıdır. Mitsubishi Motors markasının sıfır araç satış, servis, yedek parça sağlayıcısı ve ikinci el araç satış faaliyetlerini sürdürmekteyiz. Yanı sıra tüm marka ve model araçlara servis, yedek parça, bakım onarım hizmetleri vermekteyiz.
Tüm Hakları Saklıdır. Zebra Medya