Teknik Servis

Mekanik

Sizi can kulağıyla dinliyoruz, ne istediğinizi anlıyor ve uygun çözümleri her marka aracınız için sunuyoruz. Aracınız kabul aşamasındayken neye ne kadar ödeyeceğinizi söylüyor, sürpriz faturalar çıkarmıyoruz.

Tek seferde doğru arıza teşhisi için, eğitimli uzman kadromuz, son teknoloji cihaz ve araçları ile her zaman hazırdır. 

Gelişen otomotiv teknolojisine paralel olarak özel takım ve cihazlarımızı sürekli kalibre ediyor, güncelliyor ve yeniliyoruz.

İhtiyacımız olabilecek tüm parçaları, konusunda uzman yedek parça personelimiz stokluyor. Acil durumlar için parça tedarik sistemini çalıştırarak sizi yolda bırakmıyoruz.

Tüm çalışanlarımız, konusunda uzman eğitmenler tarafından sürekli eğitim almaktadırlar. Böylece tüm teknisyenlerimiz en yeni ve doğru bilgi birikimleri ile sizin için hazırdırlar.

Tehlikeli atık üreten servisimiz, bu atıkları lisanslı taşıyıcalara teslim ederek, çevrenin korunmasına sürekli katkıda bulunuyor. Ör. Atık motor yağı, filitreler, aküler…v.b

Firmamız, Mitsubishi Motors markasının satış, pazarlama, servis ve yedek parça faaliyetlerini yürüten Konya’daki yetkili satıcısıdır. Mitsubishi Motors markasının sıfır araç satış, servis, yedek parça sağlayıcısı ve ikinci el araç satış faaliyetlerini sürdürmekteyiz. Yanı sıra tüm marka ve model araçlara servis, yedek parça, bakım onarım hizmetleri vermekteyiz.
Tüm Hakları Saklıdır. Zebra Medya