444 8 042 İkinci El
Servis

Hedefimiz; Aracınızın sorununu çeşitli yöntemler doğrultusunda orijinalliğini bozmadan daha az parça değişimi ile saptayıp, hızlı ve kaliteli onarım sürecini yönetmektir.

Doğru Tespit

Aracınızın hasarını onarmak için ilk olarak hasarın oluşumunu ve aracın hasar görmüş bölgelerini saptayarak parça eksiksiz hale getiriyor ve işçilik tespiti yapıyoruz.

Nasıl Yapıyoruz?

Aracınızdaki hasarlı bölgedeki parça yenisi ile değişimi gerekiyorsa montajın yapıldığı alan düzeltilerek, yeni parça provası yapılarak ayarlıyoruz. Parça onarılacak ise en doğru onarım yöntemini uygulayarak işlemi gerçekleştiriyoruz.

Süreci Yönetme

Kaporta işlemini yürütürken ya da bitirdikten sonra aracınızın üzerinde diğer birimlerin (cam, mekanik, elektrik, teknisyeni vb.) hangi aşamada, aracınızın hangi bölgesine müdahale edeceğini doğru planlamayla belirleyip, eş zamanlı şekilde onarım sürecini uyguluyoruz.

Geleceği Düşünüyoruz

Aracınız üzerinde uygulanan işlemleri (kesme, kaynak, delme vb.) aracın gelecek yıllardaki performansını ve görünüşünü olumsuz yönde etkilemeyecek şekilde yapıyoruz.

Neden Bazı Parçaları Değiştirmiyoruz?

Aracınızın onarımı için gerekli olan parçaların değişiminden başka değiştirilen parçalar tamamen para ve zaman kaybı olarak görmekteyiz. Bu yüzden gelişen ve değişen zaman içinde güvenilir olan tamir tekniklerini kullanarak, markamıza yakışan bir tavır ile gereksiz parça değişiminin önüne geçiyor ve siz müşterimizin maksimum fayda sağlamasına olanak sunuyoruz.

Sizi Düşünüyoruz

Biliyoruz ki büyüyen fatura tutarları aracınızın siciline kaydediliyor ve ileride ikinci el değerlendirmede, poliçe yenilemenizde veya satın aldığınız yeni araca sigorta yaptırırken karşınıza çıkıyor. Neden daha fazla ödeyesiniz ki?